Depilacja laserowa z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna. Większość z nas ma własne wyobrażenia na temat tego leczenia. ważne jest, aby poznać naukę i sztukę depilacji laserowej, zanim zdecydujesz się na leczenie laserem do depilacji.

Co to jest laser-laser to skoncentrowana wiązka światła, która składa się z jednej długości fali. Ta wiązka nie rozprasza światła, ale skupia je w jednym punkcie. Dlatego emisja energii jest bardzo wysoka. W depilacji ta energia lasera jest wykorzystywana do ogrzewania i spalania mieszków włosowych. Pełna nazwa lasera to wzmocnienie światła przez stymulowaną emisję promieniowania.

Jak laser usuwa włosy – kiedy laser jest skupiony na skórze, przyciąga go pigment mieszka włosowego. Laser nagrzewa mieszki włosowe i spala je u nasady. Im ciemniejszy kolor włosów, tym lepsze efekty. Podobnie skóra powinna być jasna, w przeciwnym razie skóra również przyciąga laser i tworzy pęcherze. Wraz z najnowszymi osiągnięciami ta możliwość została wyeliminowana, ale musisz porozmawiać z lekarzem o kolorze włosów i skóry oraz oczekiwanych wynikach.

Dowiedz się więcej o liczbie zabiegów, których możesz potrzebować, oczekiwanych rezultatach, skutkach ubocznych i biegłości technika przed przystąpieniem do leczenia.

Ten artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny. Ten artykuł nie ma stanowić porady medycznej i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie problemów medycznych. Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi w tym artykule tylko po konsultacji z lekarzem. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki lub szkody wynikające z informacji uzyskanych z tego artykułu.

By admin